Громадська організація “Спілка виробників садивного матеріалу” існує в підтримку сталого розвитку зеленої індустрії України. 76 членів, керівників великих підприємств, що працюють в зеленій індустрії в 18 областях України вже є активними членами спілки, але ми прагнемо успішно реалізовувати стратегію для залучення та утриманні нових членів організації і надалі.

Варто розуміти, що бути членом громадської організації це взаємовигідний симбіоз. З одного боку організація не може існувати без людей, а з іншого, голос кожного члена спілки буде підсилено голосом усієї організація. Проблема кожного з її членів буде мати розголос у всіх каналах якими ГО може комунікувати з владою, громадськістю чи бізнесом. Еволюція показала нам, що за рахунок об’єднання в групи та розділення праці можна досягнути значних успіхів, тому давайте об’єднуватись у велику зелену родину виробників садивного матеріалу для спільного прогресу та процвітання.


Сьогодні існує декілька варіантів участі в житті організації:

1. Стати повноцінним членом громадської організації

Ви можете стати повноправним членом нашої організації. Бути в курсі всіх останніх новин зеленого бізнесу в Україні, вам буде доступний регулярний обмін досвідом між вітчизняними підприємцями та іноземними партнерами, ви зможете відчути себе частиною великої спільноти однодумців. Для цього ви повинні займатись сферою, яка пов’язана з вирощуванням рослин для озеленення. Як стати членом спілки читайте в статуті.


2. Долучитись як іноземний партнер

Реалізуючи завдання, які ми ставимо перед собою щодо посередництва між вітчизняними та іноземними підприємцями зеленої індустрії для допомоги та взаємовигідного обміну досвідом, а також підвищення професійної кваліфікації виробників садивного матеріалу шляхом проведення місцевих на закордонних конференцій, симпозіумів, круглих столів ви можете долучитись як іноземний партнер. Якщо у вас є бажання обмінятися досвідом з українськими підприємцями, заповнюйте анкету нижче і ми знайдемо ваш розсадник-побратим.


3. Долучитись як фізична особа

Також, у нас є проекти, в яких можуть прийняти участь і не виробники садивного матеріалу. Наприклад проект Український вінок. Він був створений в підтримку національної боротьби з Російським окупантом. Якщо ви бажаєте взяти участь в житті спілки як фізично особа, залишайте свої контактні дані і отримаєте на пошту перелік доступних проектів та можливостей.