У зв’язку з воєнним станом на території України значна кількість шкіл та вищих навчальних закладів працюють у дистанційному режимі. На жаль, загальновідомо, що дистанціний формат навчання має купу недоліків: брак соціалізації, відсутність практики, складність комунікації з викладачем, постійне споглядання екрану монітору. Студенти, які повинні на практиці вивчати базові речі пов’язані з їх спеціальністю, сидять вдома і проходять безкінечні тести перед комп’ютером.

Насправді, це реалії в яких опинилсь майже 70% учнів України і ми не можему миттєвого щось змінити. Але ми можемо урізноманітни їхні буденні занняття. Ми пропонуємо долучитися викладачів закордонних начальних закладів, які мають змогу провести онлайн-лекцію на тему рослинництва. Це може бути лекція про фотосинтез для школярів 6 класу, або семінар на тему новітніх технологій у розмноженні та вирощуванні рослни.

Освітні проекти завжди є, і будуть актуальними. Ми беремо на себе організаційну роботу з проведення онлайн-лекій (вебінарів) і закликаємо небайдужих викладачів з усього світу підтримати Українських студентів та школярів своїми знаннями. Заповніть анкету, якщо маєте бажання взяти участь.