З початку війни Російська федерація не зупиняючись, кожного дня веде обстріли населених пунктів на території України. Для наших сусідів-нацистів немає різниці чи це військовий аеродром, будинок культури, школа чи лікарня.

Тільки уявіть, згідно проведеного аналітичним центром при Києвській школі економіки аналізу даних зафіксованих проектом “Росія заплатить”, станом на 10 травня 2022 року окупантом було знищено 992 заклади середньої та вищої освіти, 562 дитячі садочки і 580 закладів охорони здоров’я. Загалом, за час війни окупант вже наніс прямих збитків інфраструктурі України на понад $94,3 млрд. Підраховуючи загальні втрати економіки, сума взагалі жахає – $564-600 млрд.

Новини кожного дня говорять нам про нові і нові руйнування. Як заявляє голова партії “Слуга Народу” Олена Шуляк, станом на 14 квітня 2022 року понад 219 тисяч громадян України втратили своє житло. На Противагу окупанту вся нація згуртувалася в боротьбі. Навіть не дивлячись на те, що за даними, які оприлюднив помічник генерального секретаря ООН Амін Авадвійна, війна змусила 5 млн. українців виїхати за кордон, а 7,1 млн. громадян стали внутрішньо-переміщеними особами. 30 % українців були вимушені тікати та врятувати своє життя. Але нашу націю не зламати, за словами Прем’єр-міністр Денис Шмигаль за останній тижні в Україну вже повернулися близько 1 млн співвітчизників. Це показує усьому світу, що ми готові продовжувати боротися до перемоги.

Ми не можемо недооцінювати нашого ворога, оборонний бюджет якого майже в 13 разів перевищує Український, про що свідчить звіт GLOBAL FIREPOWER 2022.

Кожен повинен внести свій вклад в перемогу. Військові боронять наші кордони, матері виховують наше майбутнє покоління, чоловіки, які залишились в тилу, забезпечують роботу економіки. Ми, в свою чергу, як громадське об’єднання, починаємо свою активну роботу по підтримці виробників садивного матеріалу, що є одним із наших найголовніших статутних завдань.

Для відновлення української зеленої інфраструктури знадобиться наша праця, ми повинні об’єднатися в цей тяжкий час і вистояти заради майбутньої квітучої та зеленої Європейської України. Наша ціль в програмі StandUpwithUkraine залучити іноземних партнерів для підтримки роботи та відновлення пошкоджених та знищених об’єктів виробництва садивного матеріалу.

Це наші проекти в рамках програми StandUpwithUkraine. В кожному проектів є його короткий опис, а також дві форми участі по кожному з проектів: “Потребую допомоги”, “Можу допомогти”. Заповніть відповідну заявку і ми звяжемось з вами для надання детальної інформації.